Evakuacinių pranešimų sistemos LDA ONE-500

Titulinis / Garso sprendimai / Evakuacinių pranešimų sistemos LDA ONE-500
Evakuacinių pranešimų sistemos LDA ONE-500

Evakuacinių pranešimų sistemos LDA ONE-500

UAB „Inseria“ džiaugiasi galėdama pristatyti vieną inovatyviausių evakuacinių pranešimų sistemų rinkoje – LDA ONE-500. Šis sprendimas išsiskiria savo kompaktiškumu, funkcionalumu ir gera kaina išlaikant visas tokiai sistemai reikalingas savybes (EN-54 sertifikatus).

Tradicinė evakuacinių pranešimų sistema susideda iš valdymo bloko, stiprintuvų ir atskirų atsarginio maitinimo blokų su baterijomis ir jų įkrovikliais. Šiuo atveju viskas yra integruota viename įrenginyje (pirmas toks sprendimas rinkoje), kuris gali būti montuojamas tiesiai ant sienos arba į RACK spintą.

LDA ONE-500 sistema – tai universaliausia ir geriausią kainos / kokybės santykį turinti tokio pobūdžio sistema rinkoje, kuri išsiskiria savo išskirtinėmis savybėmis, nepriekaištinga garso kokybe ir kompaktiškumu. Sistema turi 2 integruotus D klasės stiprintuvus, kurie garsą gali išskirstyti į 6 atskiras zonas naudojantis 3 garso įėjimais ir 6×6 garso matrica. Viskas valdoma naudojantis integruotu LCD ekranu (nereikia naudoti kompiuterio ir specializuotos programinės įrangos).

Šią sistemą rekomenduojama diegti:
• Prekybos centruose;
• Mažo ir vidutinio dydžio verslo centruose;
• Viešbučiuose;
• Kavinėse ir parduotuvėse.

Vaizdas:

 

Daugiau apie LDA ir evakuacines sistemas: