Nauji LED ekranai Lietuvoje

Titulinis / Vaizdo sprendimai / Nauji LED ekranai Lietuvoje
Nauji LED ekranai Lietuvoje

Nauji LED ekranai Lietuvoje

UAB „Inseria“ savo sprendimų krepšelyje turi platų spektrą LED ekranų. Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti įvairius lauko ar vidaus sąlygoms skirtus LED ekranus, kurių pikselio dydis gali būti nuo 1,8 mm iki 16 mm.

LED ekranai – tai puikus sprendimas siekiant skaitmenizuoti didelį reklaminį plotą. Dėl savo universalumo šiuos ekranus galima įdiegti tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis. Dėl ypač didelio ekranų šviesumo, juos galima naudoti esant tiesioginiams saulės spinduliams, tokie sprendimai dažniausiai pasirenkami diegti lauke ar vitrinose.

UAB „Inseria“ taip pat siūlo įsigyti specializuotus, nuomai skirtus LED ekranus, kurie nuo įprastų skiriasi tuo, kad gali būti surinkti ir išmontuoti per ypač trumpą laiką, todėl yra ypač geras sprendimas tokius ekranus norinčioms nuomoti kompanijoms ir verslams, kurie turi kintamas ekspozicijas ir laikas nuo laiko ekranus naudoja skirtingose vietose.

Ypač džiaugiamės savo klientės sėkme, kuri įžvelgusi verslo galimybę įsigijo nuomai skirtą ekraną ir šiuo metu sėkmingai išnaudoja jo teikiamas galimybes savo renginių organizavimo versle!