Viešbutis „Neringa“

Viešbutis „Neringa“

UAB „Inseria“ kolektyvas didžiuojasi, kad buvo pasirinktas pagrindiniu video ir audio sprendimų integratoriumi renovuojamame viešbutyje „Neringa“. Kliento patalpose buvo įrengti šie sprendimai:

I. Salių informaciniai ekranai.

Konferencijų dalyvių patogumui hole naudojami LG informaciniai ekranai, kurių dėka aiškiai ir šiuolaikiškai perteikiama informacija apie vykstantį renginį. Informacija gali būti lengvai keičiama ir pritaikoma klientų poreikiams.

II. Konferencinių salių įranga.

Konferencinėse salėse įrengta šiuolaikiška video ir garso įranga. Vaizdo perdavimą užtikrina galingi EPSON projektoriai, kurie vaizdą projektuoja į specialiais dažais padengtą sieną. Moderni valdymo sistema leidžia norimą turinį perduoti iš bet kurio salėje įrengto vaizdo ar garso šaltinio, o bevielio vaizdo perdavimo sprendimas BARCO užtikrina galimybę pranešėjui neprisirišti prie konkrečios darbo vietos norint transliuoti kompiuterio turinį į projektorių.

Mažesnėje konferencijų salėje įrengtas interaktyvus ekranas PROWISE puikiai tinka workshop‘ams, ir leidžia visus pažymėjimus skaitmenizuoti tiesiog renginio metu, todėl galima atsisakyti popierinių konferencinių bloknotų ir sekinančio jų fotografavimo proceso. Visi užrašai ir pastabos po renginio gali būti eksportuoti ir elektroniniu paštu išsiųsti renginio dalyviams.

III. Viešbutiniai televizoriai kambariuose.

Kambariuose įdiegti specializuoti, viešbučiams skirti televizoriai leidžiantys ne tik žiūrėti TV programas, tačiau ir tam skirto meniu pagalba pasiekti visą reikiamą informaciją, peržvelgti restorano meniu ir net užsisakyti papildomas paslaugas tiesiog naudojantis nuotoliniu pulteliu. Svečių patogumui informacija gali būti pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

IV. Rūsio baro įranga.

Stengiantis, kad visi svečiai galėtų matyti rodomą turinį ir mėgautis sporto transliacijomis bei kitu turiniu, rūsio bare įrengti televizoriai ir projektoriai. Specializuoti meniu ekranai leidžia vienu metu rodyti tiek TV transliaciją, tiek meniu ir specialius pasiūlymus.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.